Книжка Велетунські казки про нашу планету

240,00
грн.
Вік Землі — більше 4.5 мільярдів років, а предки сучасної людини з'явилися на ній лише якихось 200 тис. років тому. Весь цей час людство підкорювалося законам природи, але останні 500 років активно намагається підпорядкувати ці закони собі. Планета почала стомлюватись — від яскравого світла, від сильного шуму великих міст, від вирубки лісів, від забруднення річок, від пластику, який заполонив всю Землю. Тому надзвичайно важливо нам, сучасним батькам, подумати — яку планету ми залишимо нашим нащадкам? Що ми можемо зробити для того, аби вона була затишною домівкою ще багатьом поколінням людей? І саме від нас залежить, чи продовжиться цей ланцюжок усвідомленого споживання далі.
Книга «Велетунські казки про нашу планету» торкається таких важливих тем: зловживання електроенергією, альтернативні джерела енергії, надмірне використання пластику, забруднення навколишнього середовища, спалення сміття та пожежі у лісі.
Захоплюючі історії, питання для обговорення, розмальовки та стікери — у цій книзі ви знайдете все для максимально екологічного занурення у тему захисту та відновлення довкілля разом з вашими малюками.

Вік 3-8р.
М'яка палітурка
40 сторінок
Дивіться також
Click to order
Ваше замовлення
Total: 
Це буде подарунок
Промокод
Made on
Tilda